O mnie

ZUZANNA NOWAK – DIETETYK

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, pediatrycznym i sportowym. Tytuł magistra otrzymałam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, ukończyłam również studia podyplomowe związane z żywieniem osób aktywnych fizycznie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Swoją wiedzę cały czas rozszerzam uczestnicząc w wielu kursach związanych z tematyką szeroko pojętego zdrowego stylu życia.
W swojej praktyce stosuję podejście holistyczne do pacjenta. Skupiam się na przyczynie, nie tylko na objawie. Ze mną zmienisz swoje nastawienie do diety!

DIETA CZĘSTOCHOWA

MARTYNA GRZESIAK-PSYCHOLOG

Nazywam się Martyna Grzesiak, jestem dyplomowanym psychologiem oraz przyszłą psychoterapeutką. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.
Na co dzień pracuję jako psycholog dziecięcy i prowadzę konsultacje indywidualne dla osób dorosłych. W mojej pracy udzielam wsparcia w szeroko rozumianym kryzysie i trudnej sytuacji życiowej. Staram się łączyć techniki i jak najlepiej dostosowywać je do indywidualnych potrzeb pacjenta. Regularnie biorę udział w szkoleniach i warsztatach, by poszerzać swoją wiedzę w zakresie terapii i zdrowia psychicznego.
Autentyczność, empatia, zaangażowanie oraz poczucie humoru stanowią podstawę mojej pracy. To, co jest dla mnie szczególnie ważne to budowanie bezpiecznej, stabilnej relacji terapeutycznej w atmosferze akceptacji i zrozumienia. Prywatnie jestem miłośniczką szeroko pojętej sztuki, kultury włoskiej oraz zwierząt.

AGNIESZKA LANGA-DIETETYK

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Tytuł magistra uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Moją misją jest inspirowanie innych do zmiany nawyków żywieniowych bez restrykcji oraz wyrzeczeń jak i obalanie mitów żywieniowych. Do moich dietetycznych zainteresowań  należą zaburzenia metaboliczne (m.in insulinooporność) oraz hormonalne – PCOS, w których konsekwentnie się doszkalam na różnych konferencjach naukowych oraz podczas pracy z pacjentami. Prywatnie kocham również gotować, dlatego na blogu możesz znaleźć przeróżne przepisy, które z pewnością zaskoczą Twoje kubki smakowe! 

DIETA CZĘSTOCHOWA
Facebook