Zuzanna Nowak Dietetyk22

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE!

Zuzanna nowak dietetyk

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i sportowym. Ukończyłam studia wyższe na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe związane z żywieniem osób aktywnych fizycznie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich o specjalizacji dietetyka pediatryczna. Swoją wiedzę cały czas rozszerzam uczestnicząc w wielu kursach związanych z tematyką szeroko pojętego zdrowego stylu życia.
W swojej praktyce stosuję podejście holistyczne do pacjenta. Skupiam się na przyczynie, nie tylko na objawie. Ze mną zmienisz swoje nastawienie do diety!
Cennik

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ONLINE?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się ze mną za pomocą portali społecznościowych Facebook, Instagram. Nasza współpraca zaczyna się od szczegółowego wywiadu wypełnionego przez Ciebie! Na jego podstawie będę mogla przygotować spersonalizowaną dietę na miarę Twoich możliwości.
Po odesłaniu uzupełnionego formularza skontaktuję się z Tobą za pomocą wiadomości w celu ustalenia diety i planu działania. Dzięki temu wiesz na czym stoisz. W przypadku pakiety z konsultacją online możesz zadać mi nurtujące Cię pytania z zakresu dietetyki, chętnie rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.W ciągu 7 dni roboczych otrzymujesz zalecenia dietetyczne, tabele pomiarów, listę zakupów oraz spersonalizowany plan żywieniowy, który uwzględnia Twoje jednostki chorobowe i preferencje żywieniowe. Podczas trwania współpracy wysyłasz mi raporty w  plikach stworzonych przeze mnie. Na podstawie ich analizujemy Twoje postępy!

Zuzanna NOWAK

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA STACJONARNIE?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń w celu umówienia się na wizytę stacjonarną. Wizyty stacjonarne odbywają się w Częstochowie na ul. Władysława Sikorskiego 9 w Body Revolution Studio.
Na pierwszym spotkaniu przeprowadzę szczegółowy wywiad żywieniowy, wykonam analizę składu Twojego ciała, odpowiem na wszystkie pytania a także ustalimy plan działania.
Na wizycie stacjonarnej otrzymasz wstępne materiały. W ciągu 7 dni roboczych otrzymujesz zalecenia dietetyczne, tabele pomiarów, listę zakupów oraz spersonalizowany plan żywieniowy, który uwzględnia Twoje jednostki chorobowe i preferencje żywieniowe.
! Wizyty kontrolne odbywają się co 2 – 3 tygodnie. Na spotkaniach analizujemy przebieg diety.


Zostańmy w kontakcie!
Zobacz zdrowe i proste przepisy, dowiedz się ciekawostek dietetycznych.
Poznaj tajniki psychodietetyki dzięki, którym już nigdy nie będziesz musiał być na diecie!

PRZEPISY

Bliny gryczane świetnie sprawdzą się u osób eliminujących gluten i nabiał ze swojej diety. Smakują zarówno dobrze w wersji wytrawnej i słodkiej można zabrać je ze sobą do pracy, szkoły lub w trasę!

Dziś przygotowałam dla Was mocno czekoladowe i wilgotne ciasto. Jeden kawałek zawiera tylko 160 kcal dlatego wydaje się idealnym zamiennikiem zwykłego ciasta! Ciasto w smaku jest prawie identyczne z oryginalnym brownie. Ciasto najlepiej smakuje, gdy czekolada już dobrze zastygnie.

BLOG

Niepozorne zioła i przyprawy niosą za sobą więcej korzyści niż może nam się wydawać. Znajdziemy je w każdej kuchni, na co dzień używane są aby wzbogacić smak i aromat potraw.Przyprawy od wieków są wykorzystywane w produkcji medykamentów stosowanych w medycynie alternatywnej i konwencjonalnej. Właściwości lecznice uzależnione są od zawartych w nich związków chemicznych, które mogą mieć korzystny wpływ na nasz organizm.

Leave this field blank
Facebook